Zahradní technika WORLD
Osvědčená kvalita za skvělou cenu

Produkty WORLD jsou synonymem kvality a splňují veškeré nároky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Prodejci WORLD

Rady pro nákup

Charakteristika sekaček WORLD

Výhody produktů WORLD

Pročesávač trávy
Speciální hřebínek umístěný pod předním nárazníkem trávní stébla „rozčesává“, aby mohla být poté snadněji odsečena kvalitním ocelovým nožem.

Velká kola pro výbornou trakci
Díky velkým zadním kolům je sekačka dobře ovladatelná a ideální pro sečení na nerovných a členitých plochách.

Komfortní centrální regulace výšky
Komfortní madlo s aretací polohy a podpůrnou pružinou umožňující pohodlný zdvih jednou rukou kola – doplnění – velká kola snižují i otlak trávy a případné poškození podmáčeného povrchu
Sběr – díky aerodynamickému žacímu prostoru a výhozovému tunelu spolu se speciální tvarovaným nožem sekačka naplní koš na 100% i při méně příznivých podmínkách, zejména při sečení vlhké trávy.

Výborný sběr vysoké i mokré trávy
Díky širokému výhozovému otvoru, vnitřnímu tvaru šasi ve spojení s dobrým žacím nožem je koš na trávu naplněn i za méně příznivých podmínek pro sekání trávy.

Motory Briggs & Stratton
Sekačky jsou vybaveny spolehlivými motory splňující přísné emisní limity od největšího světového výrobce motorů se sídlem v USA.

Indikátor naplnění koše
Signalizace naplněného koše zabrání ucpání výhozové tunelu zablokování nože. Vždy víte, kdy je koš plný a je potřeba jej vysypat.

Prodyšný koš
Díky použitému materiálu nedochází k přetlaku ve výhozovém prostoru, který by snižoval proudění vzduchu do koše. Vzduch proudící z prostoru sečení má stále vysokou rychlost díky čemuž i těžší vlhká tráva je důkladně sesbírána.

Dvoupolohová regulace výšky řídítek
Možnost změny výšky řídítek usnadňuje obsluhu vyšším osobám.

Rychloupínák na řídítkách
Umožňuje rychlé a jednoduché složení řídítek pro potřeby skladování či transportu bez nutnosti použití nářadí při zachování vysoké pevnosti.

Komfortní madla s ABS plastu
Madla vyrobená z odolného materiálu používaného v automobilového průmyslu eliminující otlaky prodloužená řídítka-prodloužená řídítka ulehčují obsluhu vyšším obsluhám a eliminují kopání do koše, které je neduhem ostatních sekaček.

Vysoký uživatelský komfort
Kromě designu též ergonomické, uživatelsky přátelské ovládací prvky-vše na dosah, bez velké námahy a s maximální efektivitou, aby sekání bylo zábavou.

Technologie WORLD

E-Series

technologie_eVšechny motory Briggs & Stratton označené tímto logem splňují standard E-Series pro snížení emisí výfukových plynů.

Ready Start

technologie_RSMotory s tímto označením eliminují potřebu ručního nastřikování nebo použití sytiče před startováním. Rozpozná totiž teplotu motoru a dávkuje do karburátoru přesné množství paliva, které je potřeba.

4v1

4v1Vybrané modely nabízejí 4 funkce najednou : sběr do koše, výhoz dozadu, výhoz do boku a mulčování. Čtyři funkce v jednom dělají stroj univerzální. Funkce sběru je nejčastěji využívaná, kdy posečený povrch je absolutně čistý. Funkce výhozu je využívána při sečení přerostlé trávy, kdy by se výhozový tunel ucpával. Funkce mulčování je využívána pro sečení 1/3 výšky stébla. Useknuté části stébel jsou několikanásobně přeseknuty nožem na drobné částečky, které zůstávají na povrchu trávníku. Tento biologický materiál se rozloží a druhotně působí jako hnojivo. Jedná se o moderní způsob údržby trávníku.

Motory Briggs & Stratton

Motory Briggs & StrattonSekačky jsou vybaveny spolehlivými motory splňující přísné emisní limity od největšího světového výrobce motorů se sídlem v USA.